Nachádzate sa v Univerzitnom registračnom systéme KTVŠ FF UMB (FTVŠZ UMB) v Banskej Bystrici. Pomocou neho sa prihlasujete na jednotlivé pohybové aktivity z ponuky predmetov Telesnej výchovy, ktoré ste si mali vybrať podľa AIS-u (Telesná výchova 1-8). V príslušnom semestri si vyberte vyberte aktivitu v pravej časti obrazovky. Následne sa zaregistrujte do niektorej zo skupín. Ponuka aktivít platí vždy len pre nasledujúci semester. Na začiatku každého semestra je vždy aktualizovaná. Počty skupín v rámci ponúkaných aktivít a časy vyučovania sú k dispozícií až po spustení prihlasovania.

PRIHLASOVANIE  je   z á v ä z n é, preto dobre zvážte, ktorú aktivitu si vyberiete. Jedná sa o predmety - aktivity, ktoré nie sú nasadené v rozvrhu jednotlivých fakúlt a vyberáte si ich podľa svojich rozvrhových možností. Ak pri prihlasovaní neuvediete napr. emailovú adresu a pod., vyhradzujeme si právo Vás z aktivít vyškrtnúť, pretože v súrnom prípade Vás nemôžeme kontaktovať. Študenti študijných programov KTVŠ FF UMB (FTVŠZ UMB) sa na predmety Telesná výchova 1-8 NEPRIHLASUJÚ.

Podrobné informácie k niektorým aktivitám a prihlasovaniu nájdete na http://www.ff.umb.sk/katedry/katedra-telesnej-vychovy-a-sportu/ponuka-tv-pre-studentov-umb/. Je potrebné vyplniť všetky položky v prihlasovacom formulári, aby sme Vás mohli v prípade potreby kontaktovať.

Ak máte otázky týkajúce sa hodnotenia, obsahu a požiadaviek ponúkaných aktivít, kontaktujte priamo vyučujúceho uvedeného pri každej skupine.

V súrnom prípade píšte na adresu Jaroslav.Popelka@umb.sk.

Ďakujeme.

Zoznam prihlásených

Oznam pre študentov KTVŠ (FTVŠZ)
Basketbal
1. skupina (Utorok 20.10-21.30 hod.)
(prihlásených: 22)
typ priezvisko meno fakulta AIS roč.
Bc. Belák Michal Právnická fakulta Telesná výchova 4 2
Mgr. Belkova Viktoria PF vyber predmet pre Mgr. 1
Mgr. Betinová Nina PF Telesná výchova 8 1
Bc. Bilanchuk Sofiia Právnická fakulta vyber predmet pre Bc. 1
Bc. Bondar Yelyzaveta Právnická fakulta Telesná výchova 2 1
Bc. Borodavka  Ivan FPVaMV Telesná výchova 2 1
Bc. Bugaj Peter FPV Telesná výchova 2 1
Mgr. Dunajová Jurčová Mária PF Telesná výchova 7 1
Mgr. Gálová Diana PF Telesná výchova 7 1
Mgr. Hanečáková Klára PF Telesná výchova 7 1
Bc. Hleba Vasyl Právnická fakulta Telesná výchova 4 2
Bc. Korenko Matej FPV vyber predmet pre Bc. 3
Mgr. Kozolková Laura FPV Telesná výchova 7 1
Bc. Lecký  Samuel Právnická fakulta Telesná výchova 4 2
Bc. Nersesian Tihran Ekonomická fakulta vyber predmet pre Bc. 1
Mgr. Nízka Veronika PF vyber predmet pre Mgr. 1
Bc. Palenčíková Sára FF Telesná výchova 4 3
Bc. Prykhodko Mykyta FPV vyber predmet pre Bc. 2
Bc. Said Radwan FPVaMV Telesná výchova 2 1
Bc. Svitok Erik FF Telesná výchova 4 2
Bc. Tetiu  Karyna FPVaMV Telesná výchova 2 1
Mgr. Žirková Veronika FPV Telesná výchova 7 1
 
Fitnes
1. skupina (Pondelok 11.25-12.45 hod.)
(prihlásených: 30)
typ priezvisko meno fakulta AIS roč.
Bc. Borodavka  Ivan FPVaMV Telesná výchova 4 1
Mgr. Brutovská Paulína Právnická fakulta Telesná výchova 7 1
Bc. Bubelínyová  Lea FPV Telesná výchova 2 1
Bc. Bugajová Nikola FPV Telesná výchova 2 1
Mgr. Čišecká Sabína Právnická fakulta vyber predmet pre Mgr. 1
Bc. Dakhova Yelyzaveta FPVaMV Telesná výchova 4 2
Bc. Didenko Oleksandra FPVaMV Telesná výchova 2 1
Bc. Duhanyk Serhii FPVaMV Telesná výchova 2 1
Bc. Filobok Kateryna FPVaMV vyber predmet pre Bc. 1
Bc. Gerasymenko  Anastasiia FPVaMV Telesná výchova 2 1
Bc. Holoborodko  Daria Ekonomická fakulta Telesná výchova 4 3
Bc. Kashchenko Polina FF Telesná výchova 4 1
Bc. Kulikovska Dariia FPVaMV Telesná výchova 2 1
Mgr. Líšková Karolína PF Telesná výchova 7 1
Bc. Minchukova  Anastasiia FPVaMV vyber predmet pre Bc.
Bc. Myroniuk Karyna FPVaMV vyber predmet pre Bc. 2
Bc. Nagrebetska  Diana FPVaMV Telesná výchova 4 2
Bc. Nychik Dmytro FPVaMV Telesná výchova 2 1
Bc. Oršová Timea FPV Telesná výchova 2 1
Bc. Ostrenko Katerina FPVaMV Telesná výchova 2 1
Bc. Petrovičová  Lucia FPV Telesná výchova 2 1
Bc. Podliesna Anastasiia FPVaMV Telesná výchova 2 1
Bc. Popova  Daria FPVaMV Telesná výchova 2 1
Bc. Popovchenko  Yelyzaveta FPVaMV Telesná výchova 2 1
Bc. Rarych Ivanna FPVaMV Telesná výchova 2 1
Bc. Sannyová Dorota FPV Telesná výchova 2
Bc. Shapovalova  Yeva FPVaMV Telesná výchova 2 1
Bc. Slabeciusová Adriána FPV Telesná výchova 2 1
Bc. Tiba Yanina FPVaMV vyber predmet pre Bc. 1
Bc. Tudovshi Mariia FF Telesná výchova 4 2
 
Kurz pohybovej prípravy v prírode - Donovaly
1. kurz 20.5.-22.5.2024
(prihlásených: 14)
typ priezvisko meno fakulta AIS roč.
Bc. Bočová Emma Právnická fakulta Telesná výchova 2 1
Bc. Bohuš Marek Ekonomická fakulta Telesná výchova 2 1
Bc. Butkov Danylo Právnická fakulta Telesná výchova 4 2
Bc. Ciammaichella Davide Ekonomická fakulta Telesná výchova 2 1
Bc. Feldsam Timotej Právnická fakulta Telesná výchova 2 1
Mgr. Gahír Filip Ekonomická fakulta Telesná výchova 7 1
Bc. Kerecman Oliver Právnická fakulta Telesná výchova 2 1
Mgr. Krajčiová Adriana FPV Telesná výchova 7 1
Bc. Maslov Aleksandr FPV Telesná výchova 2 1
Mgr. Muríň Ján Ekonomická fakulta Telesná výchova 7 1
Mgr. Nagy Dávid Ekonomická fakulta Telesná výchova 7 1
Bc. Opryshchenko  Yehor FPVaMV Telesná výchova 4 2
Bc. Šesták Jakub FPV Telesná výchova 2 3
Mgr. Stromková Lenka FPV Telesná výchova 7 1
 
Tai chi
1. skupina (Utorok 19.10-20.10 hod.)
(prihlásených: 50)
typ priezvisko meno fakulta AIS roč.
Bc. Adamcová  Simona Právnická fakulta Telesná výchova 2 1
Bc. Babinská Sára Právnická fakulta Telesná výchova 2 1
Bc. Babuliaková Michaela Právnická fakulta Telesná výchova 2 1
Bc. Bagócsiová Erika Právnická fakulta Telesná výchova 2 1
Bc. Balabaieva Sofiia FPVaMV Telesná výchova 2 1
Mgr. Bednárová Natália Právnická fakulta vyber predmet pre Mgr. 1
Bc. Borecká Sofia FPV Telesná výchova 2 1
Bc. Bosa-Miriavets Valeriia FPVaMV vyber predmet pre Bc. 2
Bc. Bučková Anna FPV vyber predmet pre Bc. 1
Bc. Chalii Yelyzaveta FPV Telesná výchova 2 1
Bc. Debnárová Martina Právnická fakulta Telesná výchova 2 1
Bc. Ficek Sebastian Právnická fakulta Telesná výchova 2 1
Bc. Fízeľová Ema Sára PF Telesná výchova 2 1
Bc. Fonfer Roman Právnická fakulta Telesná výchova 4 1
Bc. Gallikova Ivana FPV vyber predmet pre Bc. 1
Bc. Havrylenko  Sofiia FPVaMV vyber predmet pre Bc. 2
Bc. Holovan Diana FPVaMV Telesná výchova 4 2
Bc. Jadroňová Diana PF vyber predmet pre Bc.
Bc. Kadáková Nina Právnická fakulta Telesná výchova 2 1
Bc. Katriutsa Andrii FPVaMV Telesná výchova 2 1
Bc. Kekeľáková Magdaléna FPV Telesná výchova 2 1
Bc. Klinovská Petra PF Telesná výchova 2 2
Bc. Kobzar Oleksandr FPVaMV Telesná výchova 2 1
Bc. Kodayová Viktória Právnická fakulta vyber predmet pre Bc. 2
Bc. Kolpakova Daria FPVaMV Telesná výchova 2 2
Bc. Kontríková Janka FPV vyber predmet pre Bc. 1
Mgr. Krenová Klaudia Právnická fakulta Telesná výchova 7 1
Bc. Kulikovska Dariia FPVaMV Telesná výchova 4 1
Bc. Lebedkina  Olena FPVaMV Telesná výchova 4 2
Bc. Lojdlová  Miriam Právnická fakulta Telesná výchova 2 1
Bc. Machovčáková  Tatiana FPV Telesná výchova 2 1
Bc. Mattyašovská Lucia FPV vyber predmet pre Bc. 1
Mgr. Mazanka Benjamin Právnická fakulta Telesná výchova 7 1
Bc. Mezei Veronika FPVaMV Telesná výchova 4 2
Bc. Michlíková Ivana PF Telesná výchova 4 2
Bc. Nazaryna  Anastasiia FPVaMV vyber predmet pre Bc. 1
Bc. Ovechkina Oleksandra FPVaMV Telesná výchova 4 2
Mgr. Packová Natália FPV Telesná výchova 7 1
Mgr. Parišková Bianka FPV Telesná výchova 7 1
Bc. Popova  Daria FPVaMV Telesná výchova 2 1
Mgr. Rusnáková Danica Právnická fakulta Telesná výchova 7 1
Bc. Savchuk Marharyta FF Telesná výchova 4 2
Bc. Shapovalova Yeva FPVaMV Telesná výchova 2 1
Mgr. Štugnerová Diana FPV Telesná výchova 7 1
Bc. Tsykhonchuk  Denys FPVaMV Telesná výchova 2 1
Bc. Tudovshi Mariia FF Telesná výchova 2 2
Bc. Vedmidera Snizhana FPVaMV vyber predmet pre Bc. 2
Mgr. Vlčková Sylvia FPV Telesná výchova 7 1
Bc. Yakubenko Ivan FPVaMV Telesná výchova 4 2
Bc. Zaiarna Anna FPVaMV vyber predmet pre Bc. 2
 
Turistika v okolí Banskej Bystrice (prihlasovanie bude spustené do 16.2.2024)
Turistika (19.4. a 26.4.)
(prihlásených: 30)
typ priezvisko meno fakulta AIS roč.
Bc. Čiliková Rebeka FPV Telesná výchova 2 2
Bc. Danislav Miroslav FF vyber predmet pre Bc. 2
Bc. Dedinská Janka FF vyber predmet pre Bc. 2
Bc. Jašica Ivan Právnická fakulta Telesná výchova 4 1
Bc. Juríková Katarína FPV Telesná výchova 4 2
Mgr. Karniš Branislav FPV Telesná výchova 7 1
Bc. Koričár Peter FPV Telesná výchova 2 2
Bc. Kučera Matúš FPV Telesná výchova 2 1
Bc. Makeľ Marek FF Telesná výchova 2 2
Bc. Matsola Mykola Právnická fakulta vyber predmet pre Bc. 1
Mgr. Mikula Daniel FPV Telesná výchova 7 1
Mgr. Mináriková Nikola PF Telesná výchova 7 1
Mgr. Mudroň  Milan FPV vyber predmet pre Mgr. 1
Bc. Naďova  Viktória PF Telesná výchova 4 2
Bc. Obertová Natália PF Telesná výchova 4 2
Mgr. Peťko Zuzana PF vyber predmet pre Mgr. 1
Bc. Piavka Alina FPVaMV Telesná výchova 4 1
Mgr. Píšová Slávka PF Telesná výchova 7 1
Bc. Polušinová  Pavlina PF Telesná výchova 2 3
Mgr. Potančoková Veronika FPV Telesná výchova 7 1
Bc. Shevtsova Iryna FPVaMV vyber predmet pre Bc. 1
Bc. Shubert Daniela FPVaMV Telesná výchova 2 2
Bc. Šimčeková Natália FPV Telesná výchova 2
Bc. Smelianets Marharyta FPVaMV Telesná výchova 2 1
Bc. Sojčáková Timea FPV Telesná výchova 2 1
Bc. Stepko Anna Právnická fakulta vyber predmet pre Bc. 1
Bc. Šubová Laura FF Telesná výchova 2 2
Bc. šusteková  angelika FF Telesná výchova 4 2
Bc. Tsyhyka Andrii FPVaMV Telesná výchova 4 2
Bc. Veselovská Lenka FF Telesná výchova 4 2
 
Základy horolezectva
1. skupina 17:30-19:15 hod.
(prihlásených: 15)
typ priezvisko meno fakulta AIS roč.
Bc. Bakuľa Maroš Právnická fakulta Telesná výchova 2 1
Bc. Bed Maksym FPVaMV Telesná výchova 2 1
Bc. Bíróová Katarína FPVaMV Telesná výchova 2 1
Bc. Gagová Ela PF Telesná výchova 2 2
Bc. Galica Filip FPVaMV Telesná výchova 2 1
Bc. Gombárska  Michaela FPVaMV Telesná výchova 2 1
Bc. Horňáková Viktória FPVaMV Telesná výchova 2 1
Mgr. Hudák  Tomáš PF Telesná výchova 7 1
Bc. Hurtová Nina Ekonomická fakulta Telesná výchova 2 1
Bc. Jariabková Klára FF vyber predmet pre Bc. 1
Bc. Kushnir Mariia FPVaMV Telesná výchova 4 2
Bc. Makai Patrik PF Telesná výchova 2 2
Bc. Nekrash Anastasiia FF Telesná výchova 2 3
Mgr. Obertová Angelika FPV Telesná výchova 7 1
Bc. Vinclav David FPVaMV Telesná výchova 2 1
 
ZÁKLADY ĽADOVÉHO KORČUĽOVANIA A ĽADOVÝ HOKEJ
1. skupina
(prihlásených: 120)
typ priezvisko meno fakulta AIS roč.
Bc. Andelová Martina FPV Telesná výchova 4 2
Mgr. Antalová Andrea PF Telesná výchova 7 1
Mgr. Balážová  Sophia PF Telesná výchova 7 1
Bc. Bekeová  Natália FF Telesná výchova 2 1
Mgr. Biačko Richard Právnická fakulta Telesná výchova 7 1
Mgr. Bohdalová Vanesa PF Telesná výchova 7 1
Mgr. Brodňanová Natália PF vyber predmet pre Mgr. 1
Bc. Durstová  Diana PF vyber predmet pre Bc. 2
Bc. Fendeková  Andrea PF Telesná výchova 4 2
Mgr. Fiffiková Gabriela PF vyber predmet pre Mgr.
Mgr. Fučková  Kristína PF Telesná výchova 7 1
Mgr. Godová Anna Eva PF Telesná výchova 7 1
Bc. Gombitová  Barbora FPV Telesná výchova 4 2
Mgr. Halková  Katarína FF Telesná výchova 7 1
Mgr. Halušková Natália FPV Telesná výchova 7 1
Mgr. Hanová Kristína PF Telesná výchova 7 1
Mgr. Harajdová Ľudmila PF Telesná výchova 7 1
Bc. Hvorečná Nina FPV vyber predmet pre Bc. 2
Mgr. Jarošíková Anabela FPV Telesná výchova 7 1
Mgr. Kamenská Simona PF Telesná výchova 7 1
Bc. Klinovská Petra PF Telesná výchova 4 2
Mgr. Komárová Denisa PF Telesná výchova 7 1
Bc. Kováčiková Nikolett FPV Telesná výchova 2 2
Mgr. Kováčiková Eva FF Telesná výchova 7 1
Bc. Kováčiková Miroslava FPV Telesná výchova 4 2
Mgr. Kšenzuláková Barbora FPV Telesná výchova 7 1
Mgr. Kubaľáková  Paulína FPV Telesná výchova 7 1
Mgr. Kubalíková Dominika FPV Telesná výchova 7 1
Mgr. Kučiková Laura Právnická fakulta Telesná výchova 7 1
Mgr. Kuka Roland Právnická fakulta Telesná výchova 7 1
Mgr. Kurňavková Natália FF Telesná výchova 7 1
Mgr. Laliová Viktória PF Telesná výchova 7 1
Mgr. Loneková Anna PF Telesná výchova 7 1
Bc. Lormuszová  Alica Právnická fakulta Telesná výchova 2 2
Mgr. Luptáková Vanesa Právnická fakulta Telesná výchova 7 1
Mgr. Luscoňová Ivana PF vyber predmet pre Mgr. 1
Mgr. Maceková Tatiana FPV Telesná výchova 7 1
Mgr. Machajová Sára FPV Telesná výchova 7 1
Bc. Magna Lukáš Právnická fakulta Telesná výchova 2 2
Bc. Makeľ Marek FF Telesná výchova 2 2
Bc. Malinovský Adam Právnická fakulta vyber predmet pre Bc. 2
Bc. Masničáková Silvia Ekonomická fakulta Telesná výchova 2 1
Bc. Matušek  Lukáš Ekonomická fakulta Telesná výchova 2 1
Bc. Mendelová Simona Právnická fakulta Telesná výchova 2 2
Bc. Menshun  Alina Právnická fakulta Telesná výchova 2 1
Bc. Metes Adam Právnická fakulta Telesná výchova 2 1
Mgr. Michalíková  Stella PF Telesná výchova 7 1
Mgr. Mišková Agneša PF Telesná výchova 7 1
Bc. Mistríková Lucia PF Telesná výchova 4 2
Bc. Mrlianová Paulína Právnická fakulta Telesná výchova 2 2
Bc. Novodomcová Veronika PF vyber predmet pre Bc. 2
Mgr. Oberučová Emma FPV Telesná výchova 7 1
Bc. Orolím Michal Právnická fakulta Telesná výchova 4 1
Bc. Ošková  Alexandra PF Telesná výchova 4 2
Mgr. Pacáková Sofia PF Telesná výchova 7 1
Bc. Palamarchuk  Valeriia Právnická fakulta Telesná výchova 2 1
Bc. Palšovičová Daniela FPV Telesná výchova 4 2
Bc. Panáčková Alena FPV Telesná výchova 2 2
Bc. Panaiotova Valeriia FPVaMV Telesná výchova 2 1
Bc. Pap Mihaela Právnická fakulta Telesná výchova 2 2
Mgr. Papúchová  Natália PF Telesná výchova 7 1
Bc. Pavlová Veronika PF Telesná výchova 2 1
Bc. Pekarčíková  Ema Ekonomická fakulta Telesná výchova 2 1
Mgr. Petriláková  Bianka PF Telesná výchova 7 1
Bc. Petrovičová Lucia PF Telesná výchova 2 1
Bc. Piavka Alina FPVaMV vyber predmet pre Bc. 1
Bc. Pilátová  Stanislava Právnická fakulta Telesná výchova 4 3
Bc. Píšiová Vladimíra PF Telesná výchova 2 1
Bc. Píštěková  Ľudmila FPV Telesná výchova 4 2
Bc. Pittner Samuel Právnická fakulta Telesná výchova 4 3
Bc. Plachyová Zuzana PF Telesná výchova 4 2
Bc. Plevová Naďa PF Telesná výchova 2 1
Bc. Plutová Andrea PF Telesná výchova 2 1
Bc. Počajiová  Daniela Právnická fakulta Telesná výchova 2 1
Bc. Pončák Ivan Tadeáš FF Telesná výchova 2 1
Bc. Pončáková Viktória Ekonomická fakulta Telesná výchova 2 1
Bc. Pončáková  Zuzana FF Telesná výchova 2 1
Bc. Prisazna Kristina PF Telesná výchova 2 1
Bc. Prosbová Lucia PF Telesná výchova 4 2
Mgr. Šadibolová  Daniela PF Telesná výchova 7 1
Bc. Šajgalíková Zuzana PF Telesná výchova 4 2
Mgr. Samsonová  Alena FF Telesná výchova 7 1
Bc. Sedliaková Terézia PF Telesná výchova 2 1
Bc. Shevchenko Taisiia Právnická fakulta Telesná výchova 2 1
Mgr. Sivačková Miriam PF Telesná výchova 7 1
Bc. Skat Kateryna Právnická fakulta Telesná výchova 2 1
Mgr. Skočíková Magdaléna FPV vyber predmet pre Mgr. 1
Mgr. Sliepková Petra PF Telesná výchova 7 1
Bc. Smolková Frederika Právnická fakulta Telesná výchova 4 1
Mgr. Sroková Silvia FPV vyber predmet pre Mgr. 1
Bc. Števaňáková Timea PF Telesná výchova 2 1
Bc. Strinková Tamara PF Telesná výchova 2 1
Bc. Študencová Lea FPV Telesná výchova 4 2
Bc. Šturdíková Simona FF Telesná výchova 3 2
Mgr. Štureková  Katarína PF vyber predmet pre Mgr.
Bc. Švienta Ester FPV Telesná výchova 4 2
Bc. Tarčáková Vanesa PF Telesná výchova 4 2
Bc. Terekhova  Irina FF vyber predmet pre Bc. 2
Bc. Timková Tamara Právnická fakulta vyber predmet pre Bc. 1
Bc. Tirpáková Viktória PF Telesná výchova 4 2
Mgr. Tkáčová Dominika FF Telesná výchova 7 1
Bc. Tomašková Petra PF Telesná výchova 2 1
Mgr. Tomovčíková Petra FPV Telesná výchova 7 1
Bc. Trofimchuk Sofiia FPV Telesná výchova 4 2
Bc. Tselep Valeriia Právnická fakulta Telesná výchova 2 1
Bc. Tulpíková Tamara FPV Telesná výchova 4 2
Bc. Tupá Kristína Právnická fakulta Telesná výchova 4 1
Mgr. Turčáková  Zita PF Telesná výchova 7 1
Mgr. Valentová Sandra PF Telesná výchova 7 1
Bc. Vančíková Terézia FF Telesná výchova 2 1
Bc. Vorčáková  Simona PF vyber predmet pre Bc. 1
Mgr. Vranová Viktória PF Telesná výchova 7 1
Bc. Vranová Adriána PF Telesná výchova 2 1
Bc. Vrbická Katarína PF Telesná výchova 2 1
Mgr. Weissová Daniela PF Telesná výchova 7 1
Bc. Youssefova Jasmina PF Telesná výchova 4 2
Bc. Zachová Karolína PF Telesná výchova 2 1
Bc. Zdychavský  Miroslav Ekonomická fakulta Telesná výchova 2 1
Mgr. Žilková Viera PF Telesná výchova 7 1
Bc. Zuiev Lev Právnická fakulta Telesná výchova 2 1